בסדנאות הקצב של bodytalks אנו מאפשרים לכל משתתף לחוות את היצירתיות הטמונה בתוכו, באמצעות נגינה על הגוף ועל כלים שונים ומגוונים שסובבים אותנו בחיי היום יום: דליים, סירים, פחים מקלות מטאטא ולומדים שמכל דבר אפשר להפיק צליל וכל חפץ ואפילו גופנו יכול להפוך לכלי נגינה.
בסדנת הקצב אנו מגלים שלכול אחד מאיתנו יש חוש קצב אם רק קצת מטפחים אותו ומאמינים שהוא קיים. אנו עושים זאת בסדנה באמצעות משחקי קצב פשוטים שהולכים ונהפכים להיות יותר ויותר מורכבים. דרך משחק, הומור וכיף אנו רוכשים את היכולת לנגן וכאשר המשתתפים חוזרים הביתה עם חיידק הקצב הם לא מפסיקים לנגן על הגוף ,לשיר מקצבים ולתופף על כל מה שמסביבם.

מה היתרונות לכל משתתף ומה היתרונות לחברה:

סדנאות הקצב לחברות מאפשרות לכל עובד להביע את עצמו, לגלות את היצירתיות הטמונה בתוכו, להתגבר על מכשולים ואתגרים ,להגיע לתוצאות מהירות בזמן קצר ולהעלות את ביטחונו העצמי. המשתתף בסדנא מתחיל אותה בד"כ בחוסר אמונה מוחלט ביכולתו לשמור על הקצב, ליצור משהו מקורי משל עצמו ולהשתלב בקבוצה המנגנת וכאשר הוא מצליח לעשות זאת הוא מבין את הפוטנציאל שטמון בו, ויכול ליישם זאת גם כשהוא חוזר לעבודה בחברה ובדרכים אחרות בחייו.
הנגינה על הכלים השונים מאפשרת לקבוצה של אנשים להתגבש , להבין את העוצמה הנוצרת כקבוצה המנגנת כאיש אחד, ללמוד להקשיב איש לרעהו, לדעת להיכנס ולהוביל כשצריך
וגם להשתחרר, להירגע, להכיר אחד את השני וליצור אווירה חיובית ומהנה אשר מלווה את המשתתפים תקופה ארוכה לאחר שהם חוזרים לעבודה.

לאיזה אירועים זה מתאים:

  • סדנאות גיבוש בין חברי החברה
  • סדנאות העשרה וכיף לארגון
  • אירועי חברה וימי כיף לעובדים
  • שבירת קרח בעת משא ומתן
  • פתרון בעיות ארגוניות ומתחים פנימיים, ארגון מחדש
  • שיפור היצירתיות בחברה ובארגון

לתיאום ופרטים נוספים: 054-4538475 ermossita@gmail.com