הדסה ארמוזה:

מנחה סדנאות קצב,תנועה,ותיפוף גוף.יוצאת להקת מיומנה
רקדנית, פרפורמרית ונגנית כלי הקשה, אשר מתמחה בריקוד תיפוף ומוזיקה ממערב אפריקה. הדסה בוגרת ביה"ס למחול "בת-דור" באר-שבע שהופיעה באופן מקצועי בתחום המחול המודרני עם מגוון רחב של כוריאוגרפים.

הדסה הייתה חברה בהרכב הראשון מסוגו בארץ הנקרא "קלבש" שהציג תיפוף,ריקוד ושירה מגאנה.האהבה למקצבים ולדרך הריקוד האפריקאית הביא אותה להתמחות אצל מספר רב של מאסטרים מאזורים שונים באפריקה. במהלך שנים אלו הופיע עם מספר רב של הרכבים שעסקו בתחום, והעבירה במשך שנים רבות חוגים וסדנאות לריקוד אפריקאי.
הדסה היא גם מורה מוסמכת בשיטת פלדנקרייז.

בשנת 1997 הייתה הדסה חלק מהקבוצה המקורית אשר יצרה והקימה את המופע "מיומנה" שהפך לסיפור הצלחה בין לאומי החברות בלהקה נמשכה 7 שנים בהם הופיעה בארץ וברחבי העולם.

גיל שדמי:

מורה ומנחה סדנאות במרכז לתרבות הקצב, מורה לתנועה ואומניות לחימה.
בשנת 2001 נפגש עם המקצבים האפריקאים (מערב אפריקה) והחל ללמוד ולהעמיק בעולם זה במסגרת זו למד והשתלם אצל טובי המורים והמאסטרים בארץ ובעולם כמו:
Mamady keita, Chaillan Pierre, Adama Drame, Sadiki Camera, Harouna Dembele, famoudou konate, roni tzadik, chen(pe'pe') meir
משנת 1999 ועד 2007 כמורה לאומנויות לחימה לימד ילדים, נוער ובוגרים את רזי הנינג'טסו שבה הוא דאן 4 ובעל תעודת הוראה ממכון וינגייט.
גיל עובד ועוסק בהדרכה ובטיפולים בשיטת פלדנקרייז במסגרת עבודתו עבד ועובד עם ילדים, נוער, ומבוגרים במסגרות אישיות או קבוצתיות. כמו כן עוסק כמטפל שיאצו ותרפיסט הוליסטי ומעביר סדנאות בנושא מודעות עצמית ותקשורת, קצב ותנועה.

בשנת 2003 הכיר גיל את הדסה ארמוזה והשתלם אצלה בעולם תיפוף-הגוף. הם הפכו לזוג (מאושר) ומאז ועד היום הם לא מפסיקים לנגן ולהעביר סדנאות קצב יחד.